
Share it Sunday Blog Hop – December 2022
Het is enorm lang geleden dat ik meedeed aan een blog hop, maar zo met de feestdagen leek het mij wel weer eens leuk. Leuk dat je een kijkje komt nemen! Alle projecten zijn gemaakt met de producten van Stampin’ Up! en kun je via mij bestellen. Voor meer informatie, stuur me gerust een email.
*Select at the right your language, this blog is written in Dutch.

Het duurt niet lang meer en dan gaat de nieuwe voorjaarsgids live en kun jij ook de gave, nieuwe producten bestellen. Als demonstratrice, heb je al eerder de kans om deze producten aan te schaffen.
Zo heb ik me laten verleiden door de nieuwe Alfabet stansen (Alphabet a la mode dies), en het prachtige Designer Series Paper uit de Sale-a-Bration.

Met de feestdagen heb ik een kleine ‘break’ genomen en heb ik heerlijk de tijd om creatief aan de slag te gaan. Dat betekent in mijn geval, achterstand inhalen!
Deze zomerse foto is al van twee jaar geleden, maar daarom niet minder mooi om in te plakken.
Benieuwd welke producten ik allemaal heb gebruikt? Stuur me gerust een email of laat een reactie achter onder dit bericht.
Vergeet je ook niet om bij mijn collega’s demonstratrices te kijken en een reactie achter te laten?
Ik wens je een hele fijne, kerstige zondag.



3 reacties
Mo Rootes
Love your scrapbook page Marga, so creative. love the way you have used this pretty dsp x
margamaakt
Thank you so much! I wasn’t impressed by the DSP at first, but now I’m in love with it!
Terri
Really nice scrapbook page!